Кошик
ЕватекаФіт
+380 (67) 204-94-37

Про нас

Фітоаптека «ЕватекаФіт»  – сила природи Тибету. Уся сила природи тут!

Еватека Фіт перебуває на варті вашого душевного та фізичного благополуччя, оскільки наша справа є для нас справжнім стимулом рухатися вперед, надаючи інноваційні послуги та високоефективний товар.

Наш магазин — справжня віддушина для будь-якого споживача, який шукає цей товар, що зможе повністю показати високу результативність, підкріплюючи позитивні емоції безперечною якістю. У каталозі ви зможете знайти абсолютно різноманітну продукцію, яка стане гарним рішенням для подолання різноманітних недуг різного характеру.

Наша основна позиція – це відсутність у складі шкідливих хімічних та синтетичних добавок, які можуть нашкодити організму та спровокувати дисбаланс у роботі всіх органів та систем. Адже Еватека Фіт — це не просто інтернет магазин, це компанія-виробник органічної продукції для здоров'я! Саме це є великою перевагою перед іншими подібними магазинами! Ми використовуємо для виробництва нашої продукції виключно високоякісну сировину, найновіше обладнання та постійно працюємо над удосконаленням технологічних моментів, формул продукції, якості обслуговування наших покупців! Адже філософія нашої компанії полягає у побудові єдиної та міцної системи, яка ґрунтується на відповідальності за наш продукт! Основа нашої роботи — це здоровий та задоволений клієнт, який повертатиметься до нас знову і знову.

Ми раді кожному покупцю і докладаємо максимум зусиль для задоволення будь-яких його запитів, забезпечуючи можливість здійснювати покупки у будь-який час дня та ночі. Адже головна рушійна сила — це ваш комфорт.

Здійснюючи покупки саме в нашому магазині, ви можете не сумніватися в роботі наших операторів і багатофункціональності сайту. Якщо ви прийшли до нас вперше, то перш за все вам слід вивчити широкий асортимент нашої продукції, а також ознайомитися з умовами покупок.

Наша особливість полягає в тому, що ми здатні надати різні товари на будь-який смак, які об'єднуються одним важливим фактором — незважаючи на різноманітність, всі наші продукти безпечні для вашого здоров'я, завдяки ретельно продуманим комбінаціям складів. Особливо це передбачає велике значення для товарів, які мають безпосередній зв'язок із відновленням вашого здоров'я. Крім цього, ми надаємо вигідні умови придбання за абсолютно доступними та зручними цінами.

Це дозволяє робити замовлення на нашому сайті, не марнуючи час. Більше того, немає значення, який саме товар ви хочете. Так як повторимося, що діапазон продуктів різноманітний, починаючи від декоративної косметики і закінчуючи пристроями для дому або автомобілів. Також, кожен товар має фотографію та докладний опис, що дозволить зробити правильний вибір та підібрати саме ті засоби, які вам необхідні.

Мета нашої компанії — забезпечити гарантію якості, зручну доставку та наявність аналогів. Оплата здійснюється при отриманні товарів, а наша впевненість у продукції дозволяє нам відправляти посилки тільки післяплатою.

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2010

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner