Кошик
ЕватекаФіт
0 (800) 33-26-78

Polypomatozenin (Поліпоматозенін) капсули при аденоматозному поліпі

 • Закінчується
 • Код: 100000114

520 

0 (800) 33-26-78
call-center (дзвінки безкоштовні)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Polypomatozenin (Поліпоматозенін) капсули при аденоматозному поліпі
Polypomatozenin (Поліпоматозенін) капсули при аденоматозному поліпіЗакінчується
520 
0 (800) 33-26-78
call-center (дзвінки безкоштовні)
Купити

Опис

Аденоматозні поліпи, або аденоми — це справжні неоплазії, що ростуть на поверхні товстої кишки і сполучені з високим ступенем ризику розвитку раку. Аденоматозні поліпи вважаються передраковими, цілком ймовірно, що їх розвиток в рак товстої кишки.
Набір Polypomatozenin (Полипоматозенин) від аденоматозного поліпа — це реальна можливість за допомогою ексклюзивних фіто формул зберегти і повернути втрачене здоров'я, підтримати важливі механізми саморегуляції організму, без злагодженої роботи яких одужання просто неможливо.

Головні симптоми захворювання:

 • кровотеча з прямої кишки;
 • невелика анемія;
 • позиви на дефекацію;
 • домішка слизу в калі.

Множинні поліпи протікають безсимптомно. Ризик злоякісної трансформації поліпа залежить від: розміру, форми, гістологічної структури.


Екстракти, що входять до складу капсул зараз отримують унікальним, дбайливим способом, який дозволяє максимально зберегти всі цілющі властивості рослин, олії, смоли, вітаміни, природні антибіотики, кислоти і насичує екстракти мікро-, макроелементами і мінералами.

Сучасне лікування на сьогоднішній день виглядає так:

 • Виявлення поліпа товстого кишечника є показанням для його видалення і гістологічного дослідження цілого віддаленого зміни.
 • Зазвичай ендоскопічна поліпектомія. Тільки дуже великі поліпи на ніжці і поліпи на широкій підставою видаляють хірургічним шляхом.
 • У разі виявлення в аденомі вогнища раку, обмеженого підслизової оболонкою, можна не виконувати великих операцій, якщо поліп був видалений повністю, мінімальна смуга, вільна від інфільтрації раку, ступінь диференціювання раку висока, і не було виявлено інфільтрації лімфатичних або кровоносних судин. Якщо ці умови не дотримані — резекція відповідного відрізка товстого кишечника з видаленням регіонарних лімфатичних вузлів.


А додаткове застосування капсул Polypomatozenin (Полипоматозенин) від аденоматозного поліпа з вмістом у складі тільки натуральних рослинних інгредієнтів, що є джерелами життєво важливих природно-збалансованих біологічно активних речовин, вітамінів, макро - і мікроелементів, білків, ферментів, біофлавоноїдів:

 • Екстракт чорниці.

Одне з найважливіших корисних властивостей екстракту чорниці — це її сприятливий вплив на нашу травну систему. Екстракт чорниці допомагає нормалізувати травлення, тому його використовують при гастритах, ентероколітах, а також при проносах, так і при запорах. До того ж, чорничний екстракт володіє бактерицидною дією. Фітонциди, що містяться в екстракті чорниці, дуже ефективні при лікуванні дизентерійної палички, стафілокока, збудників дифтерії і навіть такого захворювання, як аденоматозный поліп. Використовують екстракт чорниці при гострих і хронічних шлунково-кишкових розладах, особливо у дітей. Також має місце застосування екстракту при гемороїдальних кровотечах.

 • Екстракт виноградних ягід.

В экстракте ягод винограда содержится множество полезных растительных соединений, которые могут защитить от некоторых видов рака, уменьшая воспаление, они действуют как антиоксидант и блокируют рост и распространение раковых клеток в теле. Уникальная комбинация растительных соединений в винограде отвечает за антираковые свойства. Экстракт ягод винограда блокирует рост и распространение клеток рака толстой кишки человека, о чем свидетельствуют многочисленные лабораторные исследования. Исследования также показали, что экстракт винограда блокирует рост и распространение клеток рака груди. Доказано, что длительное применение экстракта с высоким содержанием антиоксидантов, каков именно этот экстракт, связано с более низким риском развития рака, поэтому его применяют не только в терапии, но и для профилактики.

 Клиническими исследованиями доказано, действие принципиально отличается от фармпрепаратов своей поливалентностью, многопрофильностью, отсутствием отрицательных реакций при правильном применении. Они физиологичны для организма и помогают ему восстанавливаться в условиях неблагоприятной экологической обстановки, психологического напряжения, стрессов, нерационального питания.

 Курс приема может длиться от 15 до 64 дней, при необходимости повторить.
 Способ применения: рекомендуется применять по 1-2 капсулы 2-3 в день за 30 минут до еды.

Обратите внимание: в зависимости от сезонности роста лекарственных растений, необходимых для изготовления экстракта, возможна замена некоторых компонентов на их действенные аналоги. При этом эффективность средства остается равноценной!
Данное средство не является лекарственным препаратом. Оно состоит исключительно из натуральных компонентов и не вызывает привыкания!

Отказ от ответственности
Мы делаем всё возможное для того, чтобы изображения и информация о продукции были предоставлены своевременно и корректно. Однако, иногда обновление данных может производиться с задержкой. Даже в случаях, когда маркировка полученной Вами продукции отличается от представленной на сайте, мы гарантируем свежесть товаров. Мы рекомендуем ознакомиться с инструкцией по применению, указанной на товаре, перед его использованием, а не только полностью полагаться на описание, представленное на сайте.
 

Характеристики

Основні
Країна виробникУкраїна
Кількість в упаковці30 шт.
Форма випускуКапсули
Користувацькi характеристики
СкладНатуральний

Інформація для замовлення

 • Ціна: 520 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner