Кошик
ЕватекаФіт
0 (800) 33-26-78

Збільшення грудей без операції - Mammax

  • Закінчується
  • Код: 000004498

461 

0 (800) 33-26-78
call-center (дзвінки безкоштовні)
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Збільшення грудей без операції - Mammax
Збільшення грудей без операції - MammaxЗакінчується
461 
0 (800) 33-26-78
call-center (дзвінки безкоштовні)
Купити

Опис

Рік тому я була незадоволена

Привіт, дівчатка! Готові до сенсацій? Скандали? Пости? Всім моїм друзям подобається ця історія, і вона повинна вам сподобатися. Здається, я писала про все на своєму блозі за останні шість місяців, навіть про більш відкритих речах. Що сталося з красивою дівчиною під час навчання в університеті! Самі круті часи, правда? Шкода, що дуже скоро це закінчиться. Для мене «хороші часи» почалися не так давно.

Мені зробили збільшення грудей без операції!

Мої родичі і друзі знають про те, чим я зараз з вами поділюся, як і мій хлопець. Мені нема чого соромитися, чого чекала ілюзія чиєюсь несподіваної реакції. Близько року тому я виглядала зовсім інакше. Я збільшувала груди 19 років, але ніколи не вгадаєш, в яку сторону! Капсули Маммакс до ваших послуг, дівчатка!

Тепер я пишаюся своїм розміром - B, важче C - але всю свою усвідомлену життя я «боровся» з жалюгідним розміром A. Будь-який позитивний результат може побити мене камінням, але давайте будемо чесними один з одним і з самими собою: маленький груди начебто занадто велика не кожному чоловікові. А чоловіків, як виявилося, не так вже й багато. Принаймні, я зустрічав дуже мало.

Що я відчував у школі?

Всі мої комплекси почали розвиватися ще у школі, бо діти все ще жорстокі істоти. Я була сірою мишкою, хоча тусувалася з багатьма дівчатами в моєму класі. Тільки їх ніхто не чіпав, ніхто не намагався їх образити, ніхто не плакав кожен день. З часом застиглий в крейді стілець або сміття в рюкзаку перетворився у справжнє насильство і підступність у поглядах. Що в першу чергу привернуло мою увагу? Контраст між округлими формами всіх однокласників і моєю фігурою 12-річної дівчинки без явних ознак дорослішання. І якщо ви хоча б раз показали, що вас легко образити, люди будуть продовжувати чинити тиск.

Що я відчував? Вони спотворили моє ім'я, перетворивши мене в чоловіка. Мені запропонували підстригти волосся, щоб вони гармоніювали з зростанням мого хлопця». Вони сказали, що я тільки для дівчаток, тому що нормальний хлопець зустріне мене. Без класичного «невже груди? Є нерозвинені прищі» вони теж не працювали. Забавно згадувати той період мого життя, але останнім часом в голові проносилися всі такі безрозсудні спалаху. Ви самі ніколи не здогадаєтеся, в якому контексті.

Маленькі груди - велика проблема

Це сталося, коли я закінчував 3-й курс. Тоді я вже не був сірим мишеням, але «веселі» шкільні дні залишили після себе слід.

З тих пір у мене було багато комплексів і постійне ниття на свій погляд.

Так що мені дуже не подобалося привертати до себе увагу, що у неї відмінно виходило з-за розміру грудей.

З тих пір у мене було багато комплексів і постійне ниття на свій погляд.

Думаю, багато дівчат з цією проблемою тепер мене зрозуміють. Елегантні блузи з глибоким вирізом мені не підходили. Хлопці звернули увагу на мою грудасту дівчину, хоч я і виглядала чудово. Тоді я не знала про існування капсул для збільшення грудей Маммакс і не думала, що існує ефективна альтернатива хірургічному втручанню. Періодично я впадав у депресію. Я думав про свою вічну самотність і обурювався поганою генетикою в цьому.

Вечірка? Ніколи в житті!

Повернемося до заходу, тому ми всі зібралися тут. Планується найкраща вечірка року. Ще одна вечірка, на яку я не збирався йти. Але. Друзі зуміли мене переконати, сказавши, що такі круті вечірки не можна пропускати. Студентське час - це весело! А мати з її вічним «сидять у гуртожитку нікого не зустрінеш, і помреш один». Я досі не знаю, серйозно вона «померла одна». На цей раз мені було не смішно. Загалом, на мене тиснули своїми аргументами, і я погодився.

Хлопець моєї подруги відвіз нас в двоповерховий котедж і пообіцяв забрати нас в обумовлений час. Я повинен був передбачати, що захочу поїхати туди набагато раніше, організувати інший транспорт. З іншого боку, тоді я б не зустрів Томіслава і не змінив би кардинально своє життя. Все до кращого :)

Я відчував себе паршивою вівцею

Я одяглася досить скромно. Джинсовий комбінезон, чорно-білий топ в горошок і білі кросівки. Я не намагався виділитися, пам'ятаєш? Ніхто не помітив мене за відкритими сукнями інших дівчат, їх яскравим макіяжем і тим, що вони робили на танцполі. Всі як одне ціле. Я вже подумала «протримаюся тут до кінця, треба що-небудь випити» та вирушила на пошуки спиртного.

Взявши склянку сидру, я пішла роздивлятися і шукати друзів. Але вони ніде не бачили. Повідомляється, що вони набагато раніше дізналися, що пити і з ким. У мене не було вибору, окрім як відійти від алкогольного столу і імпровізованого танцполу, де музика грала дуже гучно.

Взявши склянку сидру, я пішла роздивлятися і шукати друзів.

В котеджі зручно, що зазвичай дуже велика територія. Як ви розумієте, я пішов подалі від п'яної юрби і парочок, що сидять по кутках. Я сидів у альтанці і пив на самоті. Так, я вмію веселитися на вечірках. Найбільше мене непокоїло те, що я не міг піти додому. Я як ніколи раніше злився на своїх друзів: «Я не хотів йти! Навіщо вмовляти? Покласти одного з них у купу п'яних незнайомців? "І вона разів з десять називала себе дурепою, доводилося думати самостійно.

Несподіваний поворот вечірки

Склянку сидру був порожній, але я не помітила, як все це випила. Зляканий чоловічий голос вивів мене з уявного стану:

- Вибачте, я думав, що тут нікого немає.

Я теж був здивований, але зміг чітко відповісти, хоча сидр мене трохи опьянил:

- Тут тільки я, і більше нікого не вважай. Я йду, ти можеш сісти, - Давай, ти мене мучиш.

І після секунди мовчання:

- Стакан порожній Що? - Твій стакан порожній. Що-небудь принести? Так, будь ласка. СиЛр.

Він пішов, а я залишився сидіти в темряві, думаючи, що це тільки що сталося. І чому я не пішов одразу, а вирішив залишитися з ним. І я все ж замовив випити.

«Хепі-енд не оцінювався»

Коли він повернувся, ми нарешті нормально зустрілися. Він представився Томіславом і сказав, що Нада - дуже гарне ім'я. Ми годинами говорили без зупинки: про університеті та викладачів (виявилося, що він вчився на одному курсі, тільки в іншому коледжі), про музиці, фільмах, нелюбимих вечірках і про те, як друзям вдавалося затягти кожного з нас сюди . Я не хочу зараз говорити про те, скільки у нас спільного. Ми так зручно сиділи на протязі всієї вечірки, окремо від всіх.

Це схоже на сцену з романтичного фільму, але щасливий кінець не був приречений. Дівчатка, не турбуйтеся і не переставайте читати. Я обіцяв тобі історію, яка тобі обов'язково сподобається? Я дотримаю обіцянки :)

Ось тут і почалися дивні ...

Ми стали частіше зустрічатися в університеті, багато листувалися і майже кожен день гуляли після лекцій. Були дні, коли у нього були якісь важливі справи, але я не звертав на це уваги: «Ми не можемо проводити разом вільний час». Зараз я аналізую його поведінку, і все стає на свої місця. Особливо як змінилося його вираз обличчя, коли він заговорив про цих «творах». Як ніби вибачається або соромиться. Але його роботи недовго залишалися секретом.

Наше спілкування тривало трохи більше місяця. Ми наближалися, і мені дійсно було незручно нічого не знати про його важливих справах. «Я обов'язково запитаю його сьогодні, і він повинен серйозно відповісти». Але мені не потрібно було питати

Весь секрет стає зрозумілим

Ви чекали драми? Ось вона! Я пообідала в університетській їдальні, і дві старші студентки зручно розташувалися поруч. Я не слухаю чужі розмови, але після слів «секс» і «Томіслав» в одному реченні я почав слухати. Чесно кажучи, як справжній параноїк, але я нічого не міг з собою вдіяти. Ніколи не знаєш, як багато Томіслав ходить по світу, я йому довіряю. І тоді один з них, нібито уточнюючи, назвав своє прізвище.

Зіпсований апетит. Я схопив свій рюкзак і вибіг на вулицю, ледве стримуючись від сліз. Що за чорт? Отже, він зробив це вчора! «Дорога, ми точно не побачимося завтра. Може, в суботу?»

Звичайно, в суботу можна. Коли ти збираєшся зіпсувати свою наступну «роботу»?

"Я не в захваті від твоєї маленької грудей"

Ви можете собі уявити весь спектр емоцій, які мене прорвали: розчарування, смуток, гнів, жалість до себе, розгубленість. Мені не хотілося бачити його в той момент (і НІКОЛИ знову), але біль посилилась. Я повинен був знати, чому він так зі мною вчинив. Буквально через кілька днів я вирішив з ним зв'язатися.

Я повинен був знати, чому він так зі мною вчинив.

Нічого не виправити, просто відповідай.

Я був категоричний. Очевидно

Проблема маленької грудей вимагає рішення!

Я б і далі себе пригнічував, якби не кілька потрясінь. Спочатку - відштовхнули і мало не збили ногою в коридорі зі словами «хлопчик, не лізь під ноги!». Це не найстрашніше. Друга правда складніше - в той день я познайомився з Томіславом. І він був з дівчиною. Між іншим, така грудаста дівчина. Я хотів провалитися під землю, зникнути або потонути у своїй величезній чарівною толстовці з капюшоном. Але цього не відбувається.

Щось зламалося всередині, я дуже розлютився! Знайоме це відчуття? Якщо ви хочете одягнутися якомога яскравіше, зробіть військовий колір і вирушайте туди, де тусується багато друзів. Я просто хотів чогось ще

Наступної ночі не спала, думала про збільшення грудей. Я особисто не можу робити операцію, тому що у мене мало грошей, і мої батьки просто не розуміють цього бажання. І якби вони раптом зрозуміли і дали гроші, страх зупинив би мене! Лежати під ніж, не знаючи, чи піде все добре. Імплантати не приживуться і викличуть жахливу біль ... Або вони будуть виглядати некрасиво, можуть залишитися рубці ...

Я чула про спеціальних вправах, але як вони можуть якось вплинути на зростання грудей. Доказів немає, але я не хотів витрачати час на дурниці.

Безсонні ночі на форумах і ось вона!

Після третьої безсонної ночі, переглядаючи різні цікаві форуми і читаючи «визнання» про муках інших дівчат з маленькими грудьми, я натрапив на інтригуюче обговорення. Там одна капсула для збільшення грудей зберігалася з силою і ділилася її фотографіями до і після використання. Чесно кажучи, у мене відвисла щелепа. Подивилася кожне фото, порівняла результат і сумнівів не було - ці капсули мені потрібні.

до після

Я замовив Mammax ЗАРАЗ.

Приїхали через 3 дні. При отриманні сплатив на пошті (що дуже зручно, згоден). Біг додому, швидше пити.

Раніше я навіть не думав про вимірах », тому поспішив розпочати перетворення. Дивлячись на цих щасливих дівчат, я не сумнівався в дії капсул.

Моя трансформація сталася не відразу

Зізнаюся, в перший місяць я не помітив великого росту (як ви могли подумати, не все так швидко). Після періоду використання капсул Маммакс я помітила, що груди стали виглядати трохи інакше - небудь форма грудей змінилася в кращу сторону, або почалося збільшення. Це ще не було ясно.

Але в той час це вже починало позначатися на моєму настрої. Я став впевненішим і викинув всю нудну одяг, що приховує мій характер. Перетворення почалося вдало, так би мовити :)

Настав час тріумфу і побудови плану помсти

У скільки? Я замовив капсули на початку травня, застосував їх у відповідності з інструкціями і приблизно через три місяці (приблизно на початку серпня) зауважив, що бюстгальтер буде занадто маленьким. Уявляєте, яка радість переповнювала мене ?!))) Звичайно, я помітила поступові зміни: груди стала звабливіше, немов наповнилася новою силою, а шкіра стала шовковистою на дотик.

Я тріумфував і стрибав від радості, адже це справжня перемога! :)

Скільки складнощів і докучань з-за розміру грудей, скільки страждань за цього ідіота Томіслава! За місяць до початку нового навчального року у моїй світлій голові дозрів відмінний план помсти. Готові дізнатися, що сталося далі?

до після

До вересня мені довелося замінити бюстгальтер на інший, уявляєте? Все це без операції, з Маммаксом !!! Це було так давно, але не буду ухилятися від шоку))

Для успішної реалізації задуманого мені потрібні дві речі: шикарний комплект мереживного білизни і ні в якому разі я не натолкнусь випадково на Томіслава в університеті. Зірки були на моєму боці, все так і вийшло.

Довелося попросити друга назвати мені його номер телефону (я видалив його в поспіху, не думав, що це стане в нагоді). Я хотів зробити все видовищно: подзвонив і, легенько зітхнувши, вибачився за те, що запросив мене на примирливу прогулянку. Мовляв, я не хочу залишати цей конфлікт не розв'язаним, і не менше винен у трагедії (так, звичайно). Він погодився. Може, у нього все ще було що-то по відношенню до мене, я не знаю. Вона і ця дівчина виразно все ще разом.

Довгоочікувана зустріч

Коли ми зустрілися, він мене не впізнав. Я почував себе чудово і виглядав так само. Але найбільше його погляд привернув мою декольте, як це і передбачалося. З моїх легких блуз визирало усе, що взагалі було ввічливо підглядати в громадських місцях. Хлопець був заінтригований, і мені сподобалося стежити за його реакцією.

Але найбільше його погляд привернув мою декольте, як це і передбачалося.

Він буквально облизався в мою сторону, трохи не кинувши прямо тут! І я грав вкрай «щиро», шкодуючи про те, що трапилось і нашому перерваному спілкуванні. І раптом він запросив мене до себе додому! У гуртожитку, звичайно, в цей час нікого не було. Він був прав.

Я став впевненішим і небезпечніше

З самого порогу, не закриваючи нормально двері, він різко кинувся з поцілунками. Несподівано для себе я дозволив йому це зробити. Він зворушив мене, ніби я була його особистою справою. Він спробував зняти блузку, але я відразу відволік її.

Відразу скажу, що це не входило в мої початкові плани. Я хотів подратувати його, як здорово я виглядаю зараз. Покажи, що він втратив. Трохи пофлиртуйте і відмовтеся. Я навіть купила побільше нижньої білизни для впевненості, а не для цього засранця.

- Ну, блузку знімеш або зубами натягнути?

Це смілива заява вибило мене з голови. Перша реакція - «що я роблю ?? Я не хотіла з ним спати!» Друга думка - «а ти не будеш». Ви знаєте, як у мультфільмах персонаж може запалити вогонь в очах від підступної ідеї, яка прийшла мені в голову? У мене було щось схоже)

Він не чекав від мене такого обману

Я зняла блузку, він відразу розхвилювався і навіть не запитав, що сталося з моїм «першим номером» цього літа. Його це не хвилювало, він просто хотів доставити мене швидше. І це теж було у мене на руці.

Я натякнув, що недостатньо схвильований і мені потрібна його допомога. Потрібна хоч якась компенсація за всі витрачені нерви? Якщо чесно, він робить куні дуже посереднім, його дівчині в той час було трохи шкода. Не тільки тому, що її хлопець - засранець.

Коли він закінчив, він почав ніяково знімати штани, руки тремтіли від нетерпіння!)) Минуло півроку, і я все ще не можу заспокоїтися, коли думаю про це. Ви б бачили його вираз обличчя, коли я встала, Я застебнув штани і сказав: «Спасибі, це було не добре, у тебе десь три».

А потім додала, ніби вбиваючи останній цвях в труну:

- Я зробив кілька фотографій, поки ви були ... там. Звичайно, обличчя не видно, але ваша дівчина дізнається татуювання у неї на спині. Зручно, не чи правда?

І я пішов.

Он остался стоять с открытым ртом. Потрясенный исходом этой встречи и находчивостью, я не помню, чтобы заходил в свою комнату в другом здании общежития.

У меня есть все, о чем я мог мечтать!

Из этой истории вы можете сделать собственные выводы. Добавлю, что картинок, естественно, у меня не было. Я рассказал эту историю только своим друзьям, а они сами решили распространить ее на всех наших общих друзей) Им также нелегко было смотреть, как их девушка много думает и замкнулась. Без их поддержки мне было бы намного труднее.

Как поживаешь? Читать конец? Надеюсь) Наконец-то счастливый финал случился чуть позже! На меня настолько повлияли изменения, которые произошли благодаря капсулам Маммакс, что моя уверенность в себе начала привлекать кучу парней и даже мужчин постарше)

Вскоре я встретила парня на вечеринке. Да-да, снова на вечеринке :) Но он совсем другой! Не хочу торопиться с громкими фразами о том, что он такой же, и что это любовь к жизни. Я сейчас просто счастлив, и мне не нужно никаких изменений, чтобы доставить ему удовольствие.

Маленькая грудь больше не будет неприятностью!

Дорогие мои, искренне желаю вам быть в гармонии с собой!

Особенно для тех, кто еще в подростковом возрасте страдал от размера груди. Я прошел через все это, почувствовал это на собственной шкуре. Итак, я написал эту тьму и тьму слов, рассказал свою историю, и я надеюсь, что вы меня услышите. Не ложитесь под нож, это не всегда безопасно!

Если вы хотите измениться, просто купите капсулы Маммакс, наберитесь немного терпения и смотрите результат! И он будет, я вам точно говорю!

P. S. А на гроші, зекономлені на операції після трансформації, оновити свій гардероб і купуйте дорогу пральню. Повірте мені, ви це зробите! :)

 

Характеристики

Основні
Виробник P&S
Країна виробникУкраїна

Інформація для замовлення

  • Ціна: 461 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner